Wartość Twojej szkody

Bezpłatnie dowiedz się jakiej wysokości odszkodowanie możesz dostać

  [recaptcha][recaptcha size:compact]Akceptuję politykę strony
  Polityka strony

  Odszkodowanie komunikacyjne to nic innego jak świadczenie, które przysługuje osobie poszkodowanej za szkodę osobową lub rzeczową, do której doszło na skutek wypadku drogowego lub kolizji drogowej. Oczywiście dotyczy to jedynie osób, które nie są sprawcami zdarzenia. Odszkodowanie komunikacyjne ma na celu uzyskanie rekompensaty finansowej po zaistniałym zdarzeniu.

  Nie każdy z poszkodowanych wie, że w przypadku wypadków, należą mu się różne odszkodowania. Warszawa, będąca stolicą kraju, posiada w tej materii wielu specjalistów, którzy dochodzą racji poszkodowanych lub poszkodowanego. Częstym celem są odszkodowania komunikacyjne – ich uzyskanie i wypłacenie w kwocie zadowalającej poszkodowanych lub poszkodowanego. Nie należy zapominać, że odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu bywa dwojakie – trwałe i długotrwałe, czyli takie, które rokuje poprawę dotychczasowego uszkodzenia działa lub ogólnego stanu zdrowia. By jednak mieć pewność, że wszystkie formalności zostały dopełnione i cała dokumentacja niezbędna do uzyskania odszkodowania jest skompletowana, warto skorzystać z pomocy kancelarii odszkodowawczej.

  Bez wątpienia do tego typu odszkodowań, należy odszkodowanie za złamanie nadgarstka. Zazwyczaj do tego typu urazu dochodzi podczas upadku, gdy człowiek w ruchu asekuracyjnym podpiera się dłońmi. W przypadku niedużej siły uderzeniowej, może dojść jedynie do otarć. Często jednak zdarza się, że dochodzi jednak do złamania kości. W takim przypadku – oczywiście w zależności od zaistniałych okoliczności – gdy staliśmy się ofiarami wypadku, możemy ubiegać się o odszkodowanie za złamany nadgarstek.

  Odszkodowanie za złamany nadgarstek może stanowić rekompensatę finansową za przebytą chorobę, rehabilitację oraz trud związany z codziennym funkcjonowaniem. Jeśli do wypadku nie doszło na wskutek kolizji drogowej, a na przykład w drodze do pracy, idąc po oblodzonej nawierzchni, nie da się ukryć, że winę za to ponosi podmiot, który jest odpowiedzialny za utrzymanie chodnika z bezpiecznym stanie. W takim przypadku również możemy ubiegać się o odszkodowanie za złamany nadgarstek i nie powinniśmy rezygnować ze starań, dotyczących rekompensaty finansowej.