Wartość Twojej szkody

Bezpłatnie dowiedz się jakiej wysokości odszkodowanie możesz dostać

  [recaptcha][recaptcha size:compact]Akceptuję politykę strony
  Polityka strony

  Odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu

  Odszkodowanie po wypadku samochodowym

  Odszkodowanie po wypadku samochodowym

  Jeżeli nie byłeś sprawcą wypadku, zawsze należy Ci się odszkodowanie powypadkowe

  Odszkodowania powypadkowe w Warszawie to jedne z najczęstszych sytuacji z jakimi mamy do czynienia na co dzień, w trakcie naszej pracy. Zgłaszają się do nas osoby, które w skutek wypadku doznały uszczerbku na zdrowiu – trwałego, bądź czasowego.

  Częste sytuacje

  Następstwem wypadku drogowego jest duży stres, a nawet szok. Często może się wydawać, że nie ucierpieliśmy w wypadku, że nic nam nie dolega. Niestety nierzadko po kilku godzinach, a nawet dniach, gdy emocje związane z tą traumatyczną sytuacją ustępują, okazuje się, że pojawiają się bóle kręgosłupa szyjnego, zawroty głowy i inne dolegliwości, które najprawdopodobniej są następstwem wypadku i wymagają leczenia.

  Jak uzyskać odszkodowanie po wypadku ?

  Podjęcie leczenia jest absolutnie konieczne, by mieć w ogóle możliwość uzyskania odszkodowania. W sytuacji gdyby zaistniała konieczność skorzystania z leczenia specjalistycznego albo rehabilitacji, a nie byłoby to możliwe ze środków NFZ, z uwagi na zbyt długi czas oczekiwania, zawsze należy wziąć rachunek za usługi medyczne wykonane w ramach prywatnego leczenia. W odszkodowaniu za wypadek mogą zostać także uwzględnione wszelkie koszty związane z dojazdami do lekarza, rehabilitanta i wiele innych obciążeń finansowych, które są następstwem wypadku.

  By ocenić szkodę na ciele, bądź psychice warto skorzystać z pomocy specjalisty, który ma doświadczenie w reprezentowaniu osób ubiegających się o odszkodowanie powypadkowe.

  Odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu oblicza się na podstawie specjalnej tabeli, która jest tworzona przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe, które nas ubezpiecza. Właśnie wspomniana tabela wskazuje nam na procentowy udział odniesionego uszczerbku na zdrowiu. Zazwyczaj ubezpieczyciel przyjmuje zasadę „jeden procent uszczerbku na zdrowiu = jeden procent sumy ubezpieczenia”. Wpływ na wartość odszkodowania po wypadku ma również opinia komisji lekarskiej, jak również dostarczona przez poszkodowanego dokumentacja medyczna.

  Trzeba pamiętać, że bez względu na to, czy do wypadku doszło z naszej winy, czy też nie – należy nam się odszkodowanie, oczywiście pod warunkiem, że byliśmy ubezpieczeni.

  Jak możemy Ci pomóc?

  Ze względu na szeroki wachlarz możliwych roszczeń najlepiej w takich sprawach zdać się na specjalistów. Z naszej strony oferujemy kompleksową pomoc prawniczą, a wiedza i doświadczenie, które posiadamy pozwolą na uzyskanie maksymalnego odszkodowania.

  Możemy podjąć się także spraw związanych z odwołaniami od wartości przyznanego odszkodowania. Uważasz, że otrzymałeś za niskie odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu? Są odpowiednie instytucje, do których można się zwrócić, by Twoja sprawa rozpatrzona została ponownie. Z naszą pomocą będzie to na pewno łatwiejsze i mniej stresujące.

  Zapraszamy do kontaktu z naszą kancelarią,

  podejmiemy działania prawne w celu uzyskania najwyższego odszkodowania po wypadku.

  Odszkodowania powypadkowe Warszawa

  ul. Odrowąża 15, 03-310 Warszawa