Wartość Twojej szkody

Bezpłatnie dowiedz się jakiej wysokości odszkodowanie możesz dostać

Wyrażam zgodną na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z treścią ogólnego Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (art. 6 ust. 1 lit a i art. 9 ust. 2 lit a) w związku z przesłaniem powyższego zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania, jak również o prawie wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Enres Grzegorz Karolak z siedzibą w Warszawie przy ul. Suwalskiej 4/37 (03-252) zarejestrowana w CEIDG nr NIP 5241719103, tel.: 22 295 16 32, adres e-mail: biuro@enres.pl, dalej zwana „Kancelarią Enres”.

Odszkodowanie za wypadek na ulicy

Odszkodowanie za uraz kręgosłupa, szyi

Urazy kręgosłupa i szyi to jedne z najczęstszych obrażeń jakie ponoszą poszkodowani w wypadkach komunikacyjnych, chodzi tu o wypadek samochodowy, wypadek na motocyklu, czy też wypadek podczas podróży pojazdem komunikacji miejskiej. Tak jak w przypadku każdego zdarzenia drogowego konieczne jest sporządzenie notatki urzędowej przez policję oraz wezwanie pogotowia, które przebada i ewentualnie odwiezie poszkodowanego na badania do szpitala. Są to czynności, które są podstawą do ubiegania się o odszkodowanie po wypadku. Bez tego trudno będzie udowodnić przed sądem swoją rację. Wysokość odszkodowania za wypadek będzie możliwa dopiero po stwierdzeniu jak poważnego urazu doznał poszkodowany, jak długo zajmie jego leczenie i rehabilitacja. Urazy kręgosłupa w większości przypadków wymagają unieruchomienia i pozostawania w pozycji leżącej, co skutkuje niemożliwością wykonywania codziennych obowiązków zarówno służbowych jak i domowych (opieka nad dziećmi, przygotowanie posiłków). Przy określaniu wysokości odszkodowania za wypadek brane są pod uwagę nie tylko obrażenia, ale także czas który poszkodowany musi poświęcić na ich leczenie i rehabilitację oraz straty materialne, które mógł ponieść w wyniku niemożliwości wykonywania swojej pracy. Jak już zostało wspomniane tylko za mikro-urazy kręgosłupa, które nie skutkują trwałym kalectwem można otrzymać kilka tysięcy złotych odszkodowania. Za poważniejsze obrażenia oczywiście odszkodowania są o wiele wyższe. Więcej informacji na temat wypadków komunikacyjnych można znaleźć w zakładce Odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu jak również w zakładkach Odszkodowanie za potrącenie pieszego na pasach oraz Odszkodowanie za wypadek rowerzysty.

By uzyskać możliwe najwyższe odszkodowanie powypadkowe dobrze skorzystać z pomocy specjalistów w tych sprawa. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz.